Logo icon

Light-Up Novo: modulāra dizaina lampa

Kategorija Tehnoloģija, apkaime: Jelgava, Latvija, autors: Ralfs Rogaļevs


Novo ir modulāra dizaina lampa, kas pielāgojas tavām vajadzībām, emocijām, videi un padara to visu vienkāršāku un personalizētāku.

1,269€  līdz šim no   2,000€
1,269€  /   2,000€
0 Sekundes atlikušas

1,269€ (63%)

13 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 2,000€ līdz Decembris 31, 2017 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Vai lampu var vadīt ar telefona palīdzību?

Ja tev ir radies šāds jautājums, tas nozīmē, ka par mums esi dzirdējis jau iepriekš – SUPER! Mēs atrodamies tikai pašā ceļa sākumā, tāpēc šoreiz piedāvājam lampu bez telefona vadības iespējām. Bet tev ir iespēja iegādāties “Beta - versija” lampu, kas būs baltas gaismas lampa ar telefona vadības iespējām.

Vai lampu varēs saņemt Ziemassvētkos?

Mēs darām visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk realizētu visu, bet nevēlamies kaut ko sasteigt, lai nerastos muļķīgas kļūdas. Ceram uz Jūsu sapratni.

Vai kubi ir triecienizturīgi?

Lampa vai tās daļas noteikti nav paredzētas mešanai vai jebkādu citu aktivitāšu veikšanai ar tām. Turklāt, aso stūru dēļ, lūgums sekot līdz bērniem, kas lieto šo lampu. Lietotājs pat uzņemas atbildību, ja lampa stipra trieciena rezultātā tiek deformēta vai pārstāj darboties.

Vai drīkst lampu likt ārā?

Lampa ir veidota tā, lai īslaicīgi paaugstināts mitruma daudzums nespētu to sabojāt, bet noteikti aizliegts to turēt atklāta ūdens tuvumā. Tāpat neiesakām to nest ārā paaugstināta mitruma vai nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā.

Cik daudz kubu drīkst likt klāt lielajai pamatnei? Cik mazajai?

Komplektā ietilpst 5 gaismas kubi, 1 lielā pamatne un 1 mazā pamatne. Lielā pamatne ir paradzēta līdz 8 kubiem, bet mazā tikai 1 kubam. Pārkāpjot šo ieteikumu, lietotājs pats uzņemes atbildību par lampas darbības ilgumu.

Vai nav bīstami skarties klāt magnētiem?

Ķēdē plūstošā strāva ir 12V DC, tāpēc šādā apjomā nav bīstama dzīvībai. Bet nevajadzētu lampu nest telpās ar paaugstinātu mitrumu vai aiztikt to ar slapjām rokām. Tāpat ieteicams lampu turēt tālāk no atklāta ūdens, kā arī nelikt klāt metāliskus priekšmetus.

Kā kubiem tiek klāt elektrība?

Katram kubam elektrība tiek pievadīta ar magnētu palīdzību. Ķēdē plūstošā strāva ir 12V DC, tāpēc šādā apjomā nav bīstama dzīvībai.

Ralfs Rogaļevs

Par Ralfs Rogaļevs

Modulārās dizaina lampas idejas autors. Topošais Mehatronikas bakalaurs, students, 3D drukāšanas entuziasts. Cilvēks.

Uzdod jautājumu