Logo icon

Koncerts Kuncendorfs un Osendovskis

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Rīga, Rīgas pilsēta, autors: Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs


Hardija Lediņa gada ietvaros ir iecerēts NSRD albuma "Kuncendorfs un Osendovskis" aranžijas stīgu orķestrim pirmatskaņojums.

2,229€  līdz šim no   2,000€
2,229€  /   2,000€
0 Sekundes atlikušas

2,229€ (111%)

64 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Jūlijs 20, 2015
balsot0

Šis projekts sastāv no vairākiem posmiem un vairākām iesaitītajām pusēm, tādēļ, lai koncerts varētu notikt, tam nepieciešami papildus līdzekļi. Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs - pasākuma organizators (nodrošina projekta vadību, iesaistīto partneru koordinēšanu, publicitāti, arhīvu materiālu apkopošanu u.c.) Platons Buravickis - komponists, aranžijas autors Valsts kamerorķestris "Sinfonietta Rīga", diriģents Normunds Šnē un 2 solisti - sagatavo un atskaņo koncertu Latvijas Nacionālā Bibliotēka - iecerēts pirmo reizi šo koncertu atskaņot tieši bibliotēkas koncertzālē.

Koncerta pamatnorisei nepieciešamas šādas budžeta pozīcijas, ko kurām Projektu Bankā ceram savākt 2000 EUR: 1. Atlīdzība komponistam (tiek segta no jau piesaistīta finansējuma) 2. Atlīdzība orķestrim, diriģentam, tehniskajam personālam un cits tehniskais nodrošinājums, kas attiecas uz orķestri, mēģinājumu telpas Spīķeros, administrēsānas izdevumi u.c 3. Atlīdzība 2 solistiem 4. Telpu noma, komunālie izdevumi, atlīdzība apsardzei u.c. tehniskajam personālam LNB (tiks segta no jau piesaistīta finansējuma) 5. Apskaņošanas tehnika un apkalpojošais personāls 6. Gaismošanas tehnika un apkalpojošais personāls 7. Atlīdzība projekta vadītājam (tiek segta no jau piesaistīta finansējuma) 8. Atlīdzība projekta sabiedrisko attiecību speciālistam (tiek segta no jau piesaistīta finansējuma) 9. Atlīdzība fotogrāfam (tiks segta no jau piesaistīta finansējuma) 10. Atlīdzība biļešu kontrolierim (tiks segta no jau piesaistīta finansējuma)

Papildus iespējas, ja tiks savāks vairāk nekā 2000 EUR

  1. Ja tiks savākti 4000 EUR, tiks piesaistīts scenogrāfs/VJ, lai radītu īpašu atmosfēru koncertā ar vizuālo noformējumu/videoprojekcijām
  2. Ja tiks savākti 5000 EUR, šis koncerts tiks izdots CD formātā kā koncertieraksts.
  3. Ja tiks savākti 6000 EUR, šo koncertu filmēs profesionāla TV komanda un tas tiks izdots kā koncertieraksts DVD formātā

Pašlaik no esošā finansējuma ir samaksāta atlīdzība komponistam Platonam Buravickim, kas ir radījis NSRD albuma "Kuncendorfs un Osendovskis" aranžiju stīgu orķestra sastāvam - 21 instrumentam un 2 solistiem. Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs no jau piesaistītā finansējuma nodrošinās pasākuma reklāmas un publicitātes izdevumus (drukas materiāli - plakāti, kartītes, reklāmas banneri presē u.c.), kā arī segs projekta vadības, menedžmenta un sabiedrisko attiecību pakalpojumus. Tāpat apmaksās fotogrāfa un biļešu kontroliera atlīdzību, kā arī telpu nomu un tehniskās izmaksas koncerta rīkošanas vietā.

Šo projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un ABLV Charitable Foundation, taču tā kā šis ir jaundarbs, kas līdz šim nekur nav atskaņots un tā pirmatskaņojums prasa lielus ieguldījumus, ļoti ceram uz kultūras dzīves veicinātājiem un laikmetīgās mūzikas un mākslas cienītājiem, lūdzot atbalstīt šo projektu ar savu līdzdalību!

Pateicībā par atbalstu projekta realizācijā, esam sagatavojuši dažāda veida pateicības jeb labumus - katram atbalsta solim atbilst noteikts labums, kas uzkrājas. Piemēram, ieguldot lielāku summu, Jūs saņemsiet arī labumus, kas attiecas uz mazākām summām, ja vien tās nav limitētā skaitā un ir jau nonākušas pie īpašniekiem. Piemēram, ieguldot 50 EUR, Jūs saņemsiet brīvbiļeti uz koncertu, auduma somu ar citātu, bezmaksas ieeju uz diskotēku-lektoriju, kā arī publisku pateicību mūsu sociālajos tīklos un mājaslapā.

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Par Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

LLMC veido izstādes, apkopo un izplata informāciju par laikmetīgo mākslu, attīsta starpdisciplināras un inovatīvas kultūras iniciatīvas.

Uzdod jautājumu