Logo icon

Reinis Jaunais - 'Zeme' music album

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Riga, Latvia, autors: Reinis Jaunais


“Zeme” ir iecere par jaunu mūzikas albumu. Plānotais ieraksts būs septītais albums, kurā apkopota Reiņa Jaunā oriģinālmūzika.

925€  līdz šim no   650€
925€  /   650€
0 Sekundes atlikušas

925€ (142%)

43 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Septembris 19, 2020
balsot0

[ENG BELOW]

Šī ir Tava iespēja kļūt par daļu no mūzikas, ko es radu! 💚

Mēs esam sagatavojuši daudzas lieliskas un pat ekskluzīvas atlīdzības, lai padarītu jūsu atbalstu tā vērtu. Iepazīsties ar atlīdzībām nedaudz zemāk aprakstā. Liels tev paldies! 🚀

🎉PAMATA SUMMA IR SAVĀKTA 🎉

Gribēju pateikt lielum lielo paldies visiem atbalstītājiem! Tas ir neticami, cik īsā laikā mēs savācām albuma fizisko kopiju ražošanai nepieciešamo summu! Jūsu atbalsts ir mana motivācija turpināt darbu ko daru! 💚

Bet ejam tālāk! Šī summa, kuru savācām, ir pats, pats minimums, kas mums palīdzēs albumu novest līdz galam - taustāmam formātam. Līdz ar to nekas vēl nav beidzies - projekts būs vēl aktīvs teju visu septembri un Jūsu varat turpināt to atbalstīt. Jebkurš finansējuma papildinājums tiks novirzīts albuma "Zeme" profesionālai izdošanai - mārketinga kampaņai, jaunu video filmēšanai, kā arī albuma prezentācijas koncertam, kurš plānojas būt pavisam īpašs!

Iegādātās lietas sāksim izsūtīt jau oktobra vidus daļā.


Mani sauc Reinis Jaunais un ar mūziku nodarbojos jau krietnu laika sprīdi. Savā radošajā darbībā esmu izdevis 6 oriģinālmūzikas albumus. Iecere par jaunu albumu radās dabiski un nepiespiesti, sakrājoties jaunai mūzikai, jauniem skaņdarbiem, ar kuriem vēlos dalīties ar saviem atbalstītājiem. Man ļoti noderētu Tava palīdzība, lai radītu manu līdz šim vislabāko mūzikas albumu!


[ENG] This is your chance to be a part of music that I create! 💚

Image title

We have some great exclusive rewards prepared for you and will make your support well worth it. Thank you so much! 🚀

My name is Reinis Jaunais and I'm a full time musician for already quite some time. I have released 6 studio albums so far. Idea about a new album came very naturally to me - I had new songs and new musical ideas and I'm so exited to share them with you! I need your support to create the best music album I have ever created before!

Image title

[LV] Jaunā albuma nosaukums ‘’Zeme’’ ir mūsu planētas nosaukums, kuru par mājām sauc visi pasaules iedzīvotāji. Vienlaikus šis nosaukums simbolizē zemi, no kuras auglības mēs visi esam kritiski atkarīgi.

Albumā tiks iekļautas 12 kompozīcijas, no tām desmit ir instrumentālas un divas - ar vārdiem. Lai panāktu daudzslāņainu un pavisam atšķirīgu skanējumu no maniem iepriekšējiem albumiem, šī albuma tapšanā piesaistīti viesmākslinieki, tostarp ārvalstu mūziķi :

Ģitāra / guitar - Reinis Jaunais; Čells / cello - Erna Daugaviete (LV); Santurs / santur - Harry Vagrant (LV); Pūšamie instrumenti / Wind instruments - Oskar Stenmark (DK); Guda bunga / guda drum - Rob van Barschot (NL); Flauta / flute - Ieva Supjeva (LV); Vibrafons / vibraphone - Ernests Mediņš (LV); Sārods / sarod - Regan Awale (NP); Sanisen ģitāra - Kenta Hayashi (JP); Klasiskā ģitāra / classical guitar - Craig Sutton (UK); Vijole / violin - Balázs Dankó (HU); Basģitāra / Bass - Ivars Štubis (AUS/LV);


[ENG] The new album will be called "Zeme" and this name has double meaning in Latvian. Firstly, it is the name of our planet Earth which we all call home. Secondly, it is the upper, the fruitful layer of the Earth - soil or ground - and we all are dependent on it.

There are going to be 12 new compositions in this album - 10 will be instrumental and 2 with lyrics. To make something very special and different, I invited musicians from all over the world to participate in it:

Ģitāra / guitar - Reinis Jaunais; Čells / cello - Erna Daugaviete (LV); Santurs / santur - Harry Vagrant (LV); Pūšamie instrumenti / Wind instruments - Oskar Stenmark (DK); Guda bunga / guda drum - Rob van Barschot (NL); Flauta / flute - Ieva Supjeva (LV); Vibrafons / vibraphone - Ernests Mediņš (LV); Sārods / sarod - Regan Awale (NP); Sanisen ģitāra - Kenta Hayashi (JP); Klasiskā ģitāra / classical guitar - Craig Sutton (UK); Vijole / violin - Balázs Dankó (HU); Basģitāra / Bass - Ivars Štubis (AUS/LV);

Image title

[LV] Savukārt albuma vizuālo tēlu veidojis mākslinieks Tomas Šmāls (www.oxpal.com).


[ENG] The artwork of this album is created by amazing artist and friend of mine Thomas Schmall (www.oxpal.com).

Image title

[LV] Parasti visus ar albumu izdošanu saistītos izdevumus es nosedzu pats, iekrājot līdzekļus no koncertēšanas Latvijā un koncerttūrēm ārpus Latvijas. Šajā pavasarī, kad pasauli satricināja koronavīrusa izraisītā pandēmija, mani plāni, diemžēl, mainījās. Man nācās atcelt koncerttūri ar 70 koncertiem un šajā brīdī likās, ka albuma izlaišana šogad, diemžēl, būs jāatceļ.

Pateicoties atbalstam no Valsts kultūrkapitāla fonda un AKKA/LAA autora stipendijai, man tomēr izdevās albumu ierakstīt. Patreiz norit tā miksēšanas un māsterēšanas process. Lai albumu izdotu fiziskā veidā, man ļoti noderētu papildus atbalsts. Un šajā brīdī es vēlos aicināt jūs iesaistīties un palīdzēt šo albumu realizēt dzīvē.

Kā atlīdzību esmu sagatavojis daudz un dažādus labumus, no kuriem liela daļa ir izveidoti ekskluzīvi maniem kampaņas atbalstītājiem!


[ENG] Normally I cover all of album recording expenses by myself. I am playing many concerts, going on tours and saving everything I can. This Spring Covid-19 took over the whole world and all my plans changed rapidly. I had to cancel 70 concerts and I thought that I wont be able to record and release my new album this year.

Thanks to some financial support from our Culture funding platform VKKF and also the Latvian authors' society AKKA/LAA scholarship I managed to record the new songs. At the moment we are mixing and mastering them. However, this doesn't end here - I would appreciate your help to release the physical copies of the album. So I want to invite you to bring it into reality!

I have prepared many awesome and limited edition rewards only for my supporters, my crowd!

Albums "Zeme" fiziskā kopija // Physical copy of the new album "Zeme":

Image title

T-krekli "Zeme" Ice-grey krāsā // T-shirt "Zeme" Ice-grey color

Image title

[LV] Pēc kampaņas sazināsimies ar katru atbalstītāju individuāli, lai noskaidrotu nepieciešamo krāsu un izmēru. T-krekli pieejami XS - XL izmēros.


[ENG] After the campaign we are going to contact with you so you could choose the size and color of the t-shirt.

T-krekls "Zeme" Khaki krāsā / T-shirt "Zeme" Khaki color

Image title

[LV] Pēc kampaņas sazināsimies ar katru atbalstītāju individuāli, lai noskaidrotu nepieciešamo krāsu un izmēru. T-krekli pieejami XS - XL izmēros.


[ENG] After the campaign we are going to contact you so you could choose the size and color of the t-shirt.

Iepirkuma maisiņi / Tote bags

Image title

T-krekls "Mūzika un ceļojumu stāsti" / T-shirts "Music & travel stories

[LV] Pieejams baltā un melnā krāsā, XS-XL izmēros. Pēc kampaņas sazināsimies ar katru atbalstītāju individuāli, lai noskaidrotu vēlamo krāsu un izmēru.


[ENG] White and black color available (sizes XS - XL). We are going to contact you individually after the campaign about the size and color of your choice.

Image title

Image title


3 latest music albums of Reinis Jaunais Image title

[LV] Katram mūziķim ir vajadzīgs savs atbalstītāju pulks. Es esmu ļoti priecīgs, pateicīgs un priviliģēts, ka Tu esi daļa no mana pulka.

Ir divi veidi, kā atbalstīt šo projektu. Pirmkārt, ja varat, palīdzot ar finansējumu, pretī saņemot CD vai t-kreklu. Otrkārt, daloties ar šo projektu ar draugiem, ģimeni un cilvēkiem, kuriem varētu patikt mana mūzika.

Ļoti novērtēju Tavu atbalstu!


[ENG] Every musician needs their crowd. I am happy, privileged and thankful to have you as a part of my crowd.

There are two different ways how you can support the project now. First, by joining the crowdfund - if you can. Secondly, by telling about this project to your friends, family and everyone else who you think might enjoy my music.

Lets make this happen together!

Image title


Reinis Jaunais

Par Reinis Jaunais

Reinis Jaunais is a passionate traveler and even more passionate guitar player...

Uzdod jautājumu